Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Електрика для закарпатців має подешевшати

Ціна електроенергії Бурштинського енергоострова вперше впала нижче ціни Об’єднаної енергосистеми. Середньозважена ціна електроенергії «на ринку на добу вперед» (РДВ) у торговельній зоні Бурштинского острова (БУОС) 29 грудня становила 1131,30 грн/МВт-год. Водночас такий же показник у торговельній зоні Об’єднаної енергосистеми України був 1 196,52 грн/МВт-год. Тобто, на майже на 5% вищим.
Фактично, це означає, що у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях електроенергія подешевшає. Про це йдеться на сайті ДП «Оператор ринку».
Раніше ціна електроенергії в торговельній зоні Бурштинського енергоострова завжди була вищою за ціни в торговельній зоні ОЕС України. Це пов’язано з тим, що 90% електроенергії в БУОС виробляє одна Бурштинська ТЕС, яка входить в «ДТЕК Західенерго» Ріната Ахметова.
З моменту запуску гуртового ринку електроенергії середньозважена ціна в БУОС у різні періоди була вищою цін в ОЕС України на 13 – 60 відсотків.
У зв’язку з цим у жовтні Антимонопольний комітет (АМКУ) відкрив антимонопольне розслідування щодо зловживання монопольним становищем «ДТЕК Західенерго» в торговельній зоні БУОС.
Що таке Бурштинський енергоострів
Це частина енергосистеми України, умовна територія, на якій розташовані електричні мережі Бурштинської електростанції, разом з прилеглою до неї електромережею та власними споживачами електроенергії в межах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. Всього на цій території проживає близько 3 мільйонів українців.
Бурштинський енергоострів відключений від енергосистеми України.
Він виділений з ОЕС України в 2002 році як пілотний проект для інтеграції з об’єднаною європейською енергосистемою. ОЕС України працює синхронно з країнами колишнього СРСР: Росією, Білоруссю й Молдовою.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які