Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

За рік хліб на Закарпатті подорожчав майже на чверть (ВІДЕО)

За рік хліб на Закарпатті подорожчав майже на чверть (ВІДЕО)
І це не кінець, ціна продовжує зростати, прогнозують в асоціації постачальників торговельних мереж.
Нині, так званий, кошик хліба, до якого входить до кілограму пшеничного з борошна першого сорту, житнього хліба і півкілового батону вартує в середньому 70 гривень 20 копійок. За рік він додав у ціні 12,5 гривень.
Хліб дорожчає через зростання собівартості продукту, зростання ціни його складових, пояснюють у пекарні. Одна з основних — борошно.
Тонну борошна у минулому році можна було купити ще за 4900-5000 тисяч, зараз по 7-8 тисяч. За день у великій пекарні його потрібно від 400 до 500 кілограмів.
Більше дивіться у сюжеті Телеканалу Sirius:

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які