Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатцям на замітку: штраф за тріщину на вітровому склі є незаконним


При їх наявності накладає штраф на підставі ч.1 ст.121 КУпАП (Керування транспортним засобом, що МАЄ технічні несправності, З ЯКИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЯ ЙОГО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ – штраф 425 грн.)
Але це ще не все! Якщо такий водій не оскаржить цей штраф і протягом року скоїть будь-яке інше порушення за ч.1-3 ст. 121 КУпАП (різні несправності автомобіля, переобладнання з порушенням, відсутність техогляду тощо), то йому ГРОЗИТЬ ВЖЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КЕРУВАННЯ на строк від 3-х до 6-ти місяців або АДМІНІСТРАТИВНИЙ АРЕШТ на строк від 5-ти до 10-ти діб.
Проте накладення штрафу за тріщину на вітровому склі є незаконним!
Перелік технічних несправностей, у разі настання яких забороняється експлуатація транспортних засобів, перелічено у Правилах дорожнього руху. Зокрема це несправність двигуна, гальмівної системи, рульового управління тощо. Проте у зазначеному переліку відсутня така підстава як «тріщина на вітровому склі».
Таким чином, НАЯВНІСТЬ ТРІЩИНИ НА ВІТРОВОМУ СКЛІ згідно з нормами ПДР НЕ ЗАБОРОНЯЄ ЙОГО ЕКСПЛУАТАЦІЮ, що в свою чергу, виходячи з визначень ч.1 ст.121 КУпАП, ВИКЛЮЧАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПРИТЯГНЕННЯ до адміністративної відповідальності за цією нормою КУпАП.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які