Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті продовжують святкувати Різдво колоритною колядкою: атмосферне відео

Різдва
У мережі з'явилося відео різдвяного святкування у Криворівні.
Колядують в селі по черзі. Ще за кілька місяців до самого Різдва місцеві жителі починають записуватися "на коляди" - складають список будинків. Колядують тут від 7 січня і аж до 19 січня, коли відзначають свято Водохреща. Колядники пояснюють, що це тому, що за один день вони можуть обійти лише кілька будинків.
Почесне вважається приймати колядників саме 7 січня, тому місцеві жителі і "змагаються" за це право. Почесним також вважається мати родичів в гурту колядників або самому брати участь в дійстві. Кого завгодно в колядники не беруть, в групу можуть потрапити тільки чоловіки, які славляться хорошим господарством, є чесними, добрими і спритними. Також потрібно вміти співати. Великою ганьбою в селі вважається виключення з групи.
У Криворівні колядують зі скрипкою, трембітою, сокирками і в яскравих традиційних костюмах - це ціле театралізоване дійство, яке збереглося до наших днів. Це дійство завжди привертає увагу туристів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які