Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатцям боргують понад п’ять мільйонів зарплатні

fotoЛевова частка заборгованості припадає на економічно активні підприємства
На 1 грудня 2018р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 5781,5 тис.грн, з неї 5212,2 тис.грн припадало на економічно активні підприємства, інформує ГУ статистики у Закарпатській області. 
Заборгованість працівникам економічно активних підприємств у листопаді 2018р. зменшилась на 28,9%.
На початок грудня п.р. 53,5% суми заборгованості економічно активних підприємств припадала на заклади освіти, а також підприємства сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства. Основну частину боргу утворено у Воловецькому районі (40,8%) та м. Ужгород (17,4%).

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які