Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Частина закарпатців уже цієї ночі чекає Миколая (ВІДЕО)

Частина закарпатців уже цієї ночі чекає Миколая (ВІДЕО)


6 грудня починаються різдвяні свята у християн. Саме цього дня католики відзначають день святого Миколая – покровителя всіх дітей та мандрівників.

Не оминули увагою цей день і в центрі німецької культури, що в місті Мукачево, й з цієї нагоди підготували святковий захід, на якому піснями і танцями зазивали чудотворця у гості. До заходу малеча ретельно готувалася. Зустрічали святого Миколая віршами, танцями та християнськими піснями.

Директор центру німецької культури Маріанна Варварцева каже: відзначення дня святого Миколая діти очікують найбільше, адже саме з цього дня у католиків розпочинається різдвяний період, а це означає – період подарунків.

На завершення Святий Миколай пообіцяв до кожного, хто був чемним та слухняним, завітати з подарунками вже в ніч з 5 на 6 грудня.

 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які