Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті створять заповідник старовинних замків краю


З такою ініціативою виступила комісія з питань законності правопорядку, майна та приватизації регламенту Закарпатської обласної ради.

Сьогодні, 5 грудня, в Закарпатській ОДА засідала комісія з питань законності правопорядку, майна та приватизації регламенту під головуванням Віктора Русина.
У роботі комісії взяли участь обласні обранці - Іван Чубирко, Іван Куцина, Василь Куцин та Олексій Баранюк, а також заступник голови облради Петро Грицик, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, начальник Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлія Малик, очільники підрозділів ОДА.
З-поміж питань, які обговорили, було «Про утворення комунального закладу «Замки Закарпаття» Закарпатської обласної ради.
За словами директора департаменту культури ОДА Оксани Бабунич, відповідно до рішення Закарпатської обласної ради від 27.09.2018 метою проекту є провадження культурно-освітньої, науково-дослідної діяльності у сфері охорони культурної спадщини та музейної справи. Але йшлося про грантовий проект, за яким Невицький замок одержить значне фінансування на реставраційні роботи.
Віктор Русин та члени комісії категорично висловилися проти створення нового закладу, адже на сьогодні діє комунальна установа «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської облради, яка напряму може здійснювати фінансування виділених грантових коштів та контролювати процес їх реалізації. Тож було запропоновано створити історико-архітектурний заповідник, до якого ввійдуть 14 замків Закарпаття, де науковці займатимуть виключно науковою роботою. Насамкінець зійшлися на тому, що дане питання потрібно доопрацювати та повторно внести на схвалення сесії облради, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які