Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Скільки закарпатці боргують за комунальні послуги?

foto
У жовтні 2018р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 110,6 млн.грн, включаючи погашення боргів попередніх періодів, що становило 132,1%1 нарахованих за цей період сум, за постачання електричної енергії сплачено 104,2 млн.грн – 153,3%1 нарахованих за цей період сум (показник обчислений виходячи з експертної оцінки нарахувань із розрахунку 150 кВт·год електроенергії на місяць на власника особового рахунку).
На кінець жовтня 2018р. заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 980,9 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 79,5 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 47,9 млн.грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 20,2 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 19,4 млн.грн, за постачання електричної енергії – 118,9 млн.грн.
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку у жовтні 2018р. становили 630,9 грн.
Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 та від 27.06.2003 № 976 з початку року з населенням було укладено 495 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 3,3 млн.грн, сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів становила 1,6 млн.грн.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які