Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Молода закарпатська циганка пограбувала туриста з Туреччини на 14 000 гривень

image

Це сталося у центрі Львова на проспекті Свободи

До поліції звернувся громадянин Туреччини і повідомив, що його обікрала малолітня дівчина. Було вкрадено гаманець, у якому було різної валюти на загальну суму 14000 гривень. У гаманці також були водійські права та банківські картки.
Поліція доволі швидко встановила та затримала крадійку. Нею виявилася 25-річна мешканка закарпатського Берегова. 
Як повідомляють львів'яни у групі соцмереж Варта-1, останнім часом до міста прибуло дуже багато закарпатських циган. Головним чином вони грабують туристів у центральній частині міста. Періодично поліція їх ловить і садить на потяг до Закарпаття, але вони виходять на найближчій станції і повертаються до Львова. 
"Жодні законні заходи не діють! Їх затримують щодня по 5 разів. Відвозять на вокзал та відправляють до місць їхнього проживання, але до двох годин, вони знову повертаються і продовжують тероризувати наше місто”, - пише львів'янин Мирон Кульчицький.
Циганка, яка на фото, була в групі малолітніх закарпатських циган, які вчора побили та пограбували дівчину. Циган піймали і тепер багато користувачів групи розповідають, що ця циганка протягом доби була помічена у щонайменше 5-ти пограбуваннях. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які