Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На закарпатських АЗС зменшилась реалізація нафтопродуктів

fotoУ жовтні
У жовтні 2018р. суб'єктами господарювання через мережу автозаправних станцій (далі – АЗС), що налічує 249 од, з них 6 од – АГНКС, було продано у роздріб світлих нафтопродуктів, газу стисненого та скрапленого для автомобілів на загальну суму 460,7 млн.грн, з якої 183,5 млн.грн (39,8%) становив роздрібний товарооборот від продажу бензину моторного, 238,6 млн.грн (51,8%) – від продажу дизельного пального, 34,8 млн.грн (7,6%) – від продажу газу скрапленого (пропану, бутану) та 3,8 млн.грн (0,8%) – від продажу газу стисненого (метану).
У натуральному вимірі бензину моторного було реалізовано на 17,5% менше жовтня 2017р. і склало 4,3 тис.т, дизельного пального – 6,4 тис.т (на 13,3% менше), газу скрапленого (пропану, бутану) – 1,2 тис.т (на 11,4% більше) та газу стисненого (метану) – 0,1 тис. т (на 76,7% більше). В обсязі реалізованого бензину 61,6% припадало на продаж бензину марок А-95, А-98 та 38,4% – А-80, А-92.
Оптовий продаж (відпуск) суб'єктам господарювання світлих нафтопродуктів і газу для здійснення ними господарської діяльності за безготівковим розрахунком (за укладеними договорами) через АЗС за жовтень склав 77,4 млн.грн.
Обсяг оптового продажу у натуральному вимірі бензину моторного склав 535,6 т, дизельного пального – 1516,9 т, газу скрапленого (пропану, бутану) – 20,6 т та газу стисненого (метану) – 30,2 т.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які