Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатці висунули свого народного кандидата в Президенти України

Закарпатці висунули свого народного кандидата в Президенти України

Сьогодні, близько тисячі жителів села Жданієво Воловецького району, висунули свого народного кандидата в Президенти України, ним став місцевий підприємець Ряшко Ярослав Михайлович, депутат селищної ради. За словами учасників висунення це один уродженець Закарпаття, який зможе достойно представити їх інтереси та інтереси всіх жителів України. 

Наразі ініціативна група, веде інтенсивні переговори з провідними українськими політичними партіями та політиками стосовно підтримки Ярослава Ряшко.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які