Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У випадку ліквідації Закарпатської області закарпатці готові на радикальні дії

В соціальній мережі «Фейсбук» в групі "Клуб закарпатців"проходить опитування учасників із запитанням: «Як ви відноситесь до ймовірної ліквідації Закарпатської області та в разі його втілення на які якції ви готові?».

Переважна кількість учасників, як проголосували готові на радикальні дії та будуть вимагати визнання референдуму 1991 року про самоврядну територію.

У випадку ліквідації Закарпатської області закарпатці готові на радикальні дії

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які