Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатські сноубордистки виступили на Кубку Європи

Нещодавно (21-22 грудня) на базі відомого австрійського курорту Гофюген відбувся кубок Європи зі сноубордингу в паралельному слаломі-гіганті, де взяли участь чимало українських сноубордистів. У змаганнях серед жінок виступали двоє закарпатських спорсменок - лідер збірної Аннамарі Данча-Чундак та юна Надія Гапатин.
 Аннамарі фінішувала з четвертим часом, а Надія стала 34-ю.
Наступного дня Надія показала значно кращий час – 22-е місце, Аннамарі цього дня участі в змаганнях не приймала.
Як зазначив наставник Надії Гапатин тренер збірної Закарпаття зі сноубордингу Ян Черней: «Результат у Надії доволі пристойний і відчутний прогрес. Щодо планів, то вже 1 січня  поїдемо на тренувальний збір до Австрії, звідки  11-12 січня відправляться на юнацькі фісовські старти до німецького Гютшена, а далі - на черзі фісовські старти в Італії 18-19 січня. Після чого повертаємося додому й готуватимемося до чемпіонату України, який запланований на 2 лютого.
Напередодні Нового року хотів би побажати всім спортсменам здоровя, успіхів та досягнення поставлених цілей». 

Uzhgorod.net.ua

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які