Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті прикордонникам почали виплачувати компенсацію за житло

Учора перший прикордонник, що у минулому проходив службу на Закарпатті, отримав грошову компенсацію за належне для отримання житло.
Кошти розміром понад 436 тисяч гривень зарахували одразу на картковий рахунок військового пенсіонера. Такий спосіб виплати дозволяє самому обирати забудовника та місце майбутнього проживання.
Цьогоріч, за рішенням Голови Державної прикордонної служби України, майже 112 мільйонів гривень виділили на виплату компенсацій за отримання житла черговикам, які перебувають на відповідному обліку з 1987 по 1999 роки. Аналогічні виплати одержали ще 98 сімей прикордонників у різних містах України: у Чернівцях, Мостисьці, Хмельницькому, Могилів-Подільському, Маріуполі, Черкасах, Херсоні, Житомирі та Чернігові. Значна частина з тих, кому першими пощастило отримати кошти, це військовослужбовці запасу. Порядок визначення розміру і механізм виплати грошової компенсації передбачені Постановою КМУ від 2 вересня 2015 року № 728 «Про деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян».
Офіцер Чопського прикордонного загону, а тоді ще ОКПП «Чоп», розпочав військову кар’єру у 1987 році. Він проходив службу у різних прикордонних підрозділах на території Закарпатської області та в управлінні Чопського загону. На одержання власного житла чекав з 1987 року, і тепер, напередодні новорічних свят, нарешті отримав довгоочікуваний подарунок. Прикордонник каже, що уже почав пошуки майбутньої оселі.
Виплати грошових компенсацій за належне для отримання житло у Державній прикордонній службі планують практикувати і надалі. Це дозволить прискорити вирішення житлових питань багатьох військовослужбовців та вивільнити значну кількість службових приміщень для персоналу, повідомили у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які