Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Найбільше на Закарпатті в листопаді подорожчали овочі та яйця, а олія та фрукти стали дешевшими

Індекс споживчих цін (інфляції) по області у листопаді 2019р. порівняно з жовтнем склав 100,8%, з початку року – 104,5%, по країні відповідно – 100,1% та 104,3%.
На споживчому ринку області у листопаді 2019р. порівняно з жовтнем ціни на продукти харчування зросли на 0,9%.
Найбільше подорожчали овочі на 9,4% та яйця – на 4,9%. Водночас, подешевшали олія соняшникова на 2,3%, фрукти – на 2,0% та цукор – на 1,6%. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,2%, за рахунок зростання ціни тютюнових виробів – на 2,0%.
За січень–листопад 2019р. порівняно з груднем 2018р. індекс споживчих цін по області на продукти харчування склав 103,8%. За зазначений період зросли ціни на фрукти на 14,1%, хліб – на 9,3%, молоко – на 5,7%, сир і м’який сир (творог) – на 5,6% та макаронні вироби – на 5,5%. Водночас, найбільше подешевшали яйця на 12,1%.
Алкогольні напої і тютюнові вироби за січень–листопад 2019р. порівняно з груднем 2018р. стали дорожчі на 12,5%, за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 20,0%, алкогольних напоїв – на 5,9%.
Ціни на одяг і взуття за зазначений період подорожчали на 6,7%.
Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,3% відбулося за рахунок зниження цін на природний газ на 17,3%. Разом з тим, відбулося підвищення тарифів на каналізацію на 7,1%, водопостачання – на 5,3%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 5,1%.
Ціни у сфері охорони здоров’я зросли на 3,1%, за рахунок подорожчання амбулаторних послуг на 7,5%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 2,8%, повідомили у ГУ статистики в Закарпатській області.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які