Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Відбулося засідання комісії облради з питань бюджету

13 грудня цього року, відбулося засідання комісії обласної ради з питань бюджету, яку очолює Василь Кошеля.
Участь у її роботі взяли: заступник голови облради Петро Грицик і керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, заступник голови ОДА Олексій Гетманенко, керівники окремих управлінь облради та облдержадміністрації.

Порядок денний склали питання, пропоновані до розгляду на 17 – ій сесії облради.

Основна увага була приділена блоку фінансових питань, що стосуються внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, затвердження обласного бюджету на 2020 рік, фінансування галузевих програм за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів. Їх традиційно фахово презентували директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та заступники директора ? Наталія Боркулеш і Сергій Остафійчук.

Найперше уважно обговорили кожну пропоновану зміну до обласного бюджету 2019 р , посилюючи соціальний захист населення краю, служби у справах дітей, охорони навколишнього природного середовища.

Коли зайшлося про обласний бюджет на 2020 рік, то фінансисти наголосили, що він сформований з урахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Показники соцстандартів та обсяги трансфертів враховано за результатами проєкту Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” у першому читанні та додані відповідно до розрахунків проєкту цього Закону у другому читанні з врахуванням рекомендацій Міністерства фінансів України щодо формування місцевих бюджетів.

Так, у зв’язку із збільшенням субвенції під час затвердження Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах краю у сумі на 49 369, 5 тис грн ( до 406, 9 млн грн ) ? обсяг обласного бюджету на 2020 рік складе 2 354, 1 млрд грн.

Також депутати запропонували та погодили внесення змін до обласного бюджету у частині збільшення обсягу фінансування Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Закарпатської області на 2020 – 2022 роки за рахунок перерозподілу коштів із інших обласних програм.

Жваво обговорили депутати та погодили ще одну зміну. Зокрема, для проведення робіт з рекультивації існуючого сміттєзвалища в с.Барвінок Ужгородського району , ІІ черга будівництва, вносяться зміни за головним розпорядником коштів (департамент інфраструктури, розвитку і утримання мережі автодоріг загального користування місцевого значення та ЖКГ ОДА) та зменшуються видатки за Програмою енергоефективності та енергозбереження області на 2016-2020 рр на суму 1 000, 0 тис грн, відповідно збільшивши за Програмою поводження з твердими побутовими відходами області на 2016-2020 рр. Наголошувалось, що участь у цьому проєкті братиме й Ужгородська міська рада.

Зважено й принципово підійшли депутати до пропонованих змін до раніше ухвалених Програми у сфері охорони навколишнього середовища, соціально-економічного й культурного розвитку краю тощо.
Відбулося засідання комісії облради з питань бюджету

Активну участь в обговорені питань порядку денного взяли: Мирослав Білецький, Олександр Ледида, Василь Губаль, Мікловш Товт, а також Петро Грицик та Олексій Гетманенко. Обласні обранці відзначили в особі Олексія Гетманенка конструктивну співпрацю та взаємодію із виконавчою гілкою влади, що сприяє ефективному вирішенню актуальних питань життєзабезпечення області.

Виконавчий апарат облради




ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які