Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Нова глобальна економічна криза у світі може виникнути вже найближчим часом

Однак українці недостатньо готові до її викликів та наслідків.

Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів старший науковий співробітник Інституту технічної теплофізики НАН України Артур Запорожець.

Експерт не виключив виникнення глобальної економічної кризи найближчим часом.

На його думку, про це свідчать як теоретичні глобальні макроекономічні цикли, за якими наближається момент перезавантаження світової економіки, так і практичні тенденції, зокрема, призупинення зростання ключових фондових індексів S&P 500 на рівні 3000 пунктів і NASDAQ на рівні 8000 пунктів. Останній фактор, за його словами, може стати найбільшою причиною поглиблення кризових явищ.

Експерт також зазначив, що сьогодні людство достатньо підготовлене до потенційної глобальної кризи, але скоріше в інформаційному, ніж у практичному аспекті.

Артур Запорожець також не виключив, що нову глобальну кризу може спровокувати торговельна війна між США та Китаєм. Однак від переконаний, що «лише історія дасть точні кількісні показники впливу цього конфлікту на світову рецесію».

Водночас експерт зазначив, що чітких сценаріїв які б прогнозовано і з високою вірогідністю змогли б пом’якшити вплив світової рецесії, не існує в принципі.

Багато економічних експертів переконані, що у 2020-му році може статися глобальна фінансово-економічна криза. Про її наближення свідчать найнадійніші індикатори – прибутковість американських облігацій та грошовий ринок. Якщо криза почнеться, її наслідки обов’язково та швидко дійдуть і до України.

Крім того, на думку економічних оглядачів та експертів, 2019-й рік запам’ятається, як початок завершення найбільшого в історії монетарного експерименту, а також як рік, з якого почалася глобальна рецесія в умовах найнижчих номінальних і реальних процентних ставок.

Глобальна рецесія, уповільнення  економіки Китаю і ЄС, прогнози рецесії США, торговельні війни, – усі ці фактори транслюють суперечливі сигнали щодо подальших перспектив. Насувається нова світова криза, яка за  наслідками може бути значно важчою за кризу 2008 року.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

You will be able to check on the CPS rate and the speed in which you click. You should check your click speed. Cause It allows you to break your unique record. More about Click Speed Test

20 червня 2020 15:31
You probably must have heard about the zip codes and their usage. The zip code or Zone Improvement Plan Code plays a vital role in today's modern lifestyle which frequently used in posting and receiving mails.
Nowadays, everyone is aware of the series of digits which is known as Zip codes or postal codes. These strung of digits code carries a lot more significant importance than we already know. You May Visit To Find Your Zip Code.
Easy Ways To Find Your Zip Code

2 липня 2020 15:50
Thanks for sharing the files. I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. Great websites!
ZIP Code Find
13 липня 2020 12:58
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які