Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

“Досвідчені лікарі були відверто шоковані”: Жінка народила двічі за місяць

“Досвідчені лікарі були відверто шоковані”: Жінка народила двічі за місяць
20-річна Аріфа Султана з Бангладеш народила близнюків з різницею менше місяця. Про це пише BBC. 

Аріфа Султана під час вагітності не відвідувала лікарів, оскільки вона з дуже бідної сільської родини. У лютому її привезли в лікарню, де вона народила хлопчика, через 26 днів вона повторно надійшла до лікарні з болями в животі. Ультразвукове сканування показало, що вона все ще вагітна – у неї дві матки. За допомогою кесаревого розтину вона народила дочку і ще одного сина. 

Доктор Шила Поддар, яка робила кесареве, каже, що бачить таке в перший раз: “Ми були просто в шоці і дуже здивовані. Я ніколи не бачила нічого подібного”. 

Одночасно з цим гінеколог Крістофер Енг з Сінгапуру каже, що подвійна матка зустрічається не так вже і рідко: “Ймовірно, під час овуляції були запліднені відразу три яйцеклітини, у результаті виявилося три плоди”.

Аріфа Султана каже, що дуже рада поповненню родини, але переживає, що три дитини підірвуть і без того мізерні фінанси сім’ї. Її чоловік – чорнороб, і заробляє всього 95 доларів в місяць.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які