Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Помер найпотворніший собака Великобританії


Беззубий лисуватий пес помер у віці 16 років. Незадовго до смерті ветеринар виявив у нього запалення підшлункової залози.​У Британії в місті Ніт помер собака Чейз, який за життя був визнаний найпотворнішим в своїй країні. Такий статус принесла йому, здебільшого, втрата зубів і шерсті. Про це пишеThe Mirror.
За словами господині пса, Сторм Шейлер, незадовго до смерті він перестав їсти і пити. Ветеринар виявив у вихованця запалення підшлункової залози.
Шейлер свого часу врятувала Чейза від заводчика, який тримав собак в жахливих умовах. Характерної зовнішності Чейзу надає помісь китайського чубатого.
"Чейз був єдиним в своєму роді собакою. У ньому було стільки індивідуальності. Я всюди брала його з собою. Його ніщо не бентежило. Він любив людей, а люди любили його", - зазначила господиня.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які