Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Японці представили бездротову зарядку на всі випадки життя

Зарядку можна порізати звичайними ножицями


Японські вчені представили на конференції IMWUT 2018 інноваційну бездротову зарядку, яка здатна підлаштовуватися під будь-який смартфон.


Неординарне властивість новинці надає особлива розводка на платі, що представляє собою єдиний масив з безлічі індукційних котушок, з'єднаних разом одним електродом. Так, виглядає вона дуже сиро і непрезентабельно, але це лише прототип, а сам продукт ще зміниться до того, як з'явиться на прилавках.

Завдяки такій конструкції зарядну панель можна нарізати звичайними ножицями у довільній формі, не турбуючись за її функціональність — перестають працювати лише відокремлені від підкладки котушки, які між собою ніяк не пов'язані.


Для демонстрації розробки дослідники вбудували бездротову зарядку в різні предмети: куртку, сумку і килимок для миші, а також розрізали підкладку на безліч геометричних фігур. Кожен виріб змогло ефективно впоратися з поставленим завданням. При номінальній потужності 7 Вт ефективність передачі енергії склала 91% для постійного струму.


Будемо сподіватися, що це допоможе позбавитися від докучливих проводів, а з бездротовою зарядкою, яку можна вирізати будь-якої форми стане дуже багатофункціональним пристроєм.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які