Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Німеччині в трьох аеропортах почався страйк служб безпеки

В Німеччині в трьох аеропортах почався страйк служб безпеки
Співробітники служб безпеки трьох аеропортів в Німеччині - Дюссельдорфа, Кельна/Бонна і Штутгарта - почали в четвер попереджувальний страйк, яка порушить плани десятків тисяч чоловік. Як повідомило агентство DPA, вона триватиме добу, передає УНН.
В аеропорту Штутгарта страйк почалася о 03:00 (04:00 Київ), в інших двох - в 00:00 (01:00 Київ). Очікується, що протягом дня буде скасовано понад 500 рейсів. Страйк торкнеться в цілому 110 тис. пасажирів. Авіакомпанії просять клієнтів заздалегідь перевіряти статус рейсу через інтернет.
До страйку закликав профспілку Verdi - там вимагають підвищення зарплати і поліпшення умов праці для співробітників служб безпеки німецьких аеропортів. За оцінкою профспілки, Федеральна асоціація компаній, що надає послуги із забезпечення безпеки польотів (BDLS), належним чином не відреагувала на страйк, який в понеділок провели працівники берлінських аеропортів Тегель і Шенефельд. Тоді в результаті акції протесту в Берліні були скасовані десятки рейсів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які