Головна > Україна > МОЗ заборонило використання препаратів із побічним ефектом при анестезії

МОЗ заборонило використання препаратів із побічним ефектом при анестезії


1-01-2020, 17:45. Розмістив: redaktor
Держлікслужба заборонила низку препаратів для анестезії, які могли призвести до трагедії в лікарні Кам’янського.
МОЗ заборонило препарати, які могли стати причиною важких побічних реакцій і смерті в лікарні Кам'янського Дніпропетровської області, йдеться на сайті відомства.
Як відомо, з 17 по 19 грудня у Кам'янській лікарні провели сім операцій із застосуванням наркозу, в результаті яких померла жінка, а інші шість пацієнтів потрапили в реанімацію.
Тепер Державний експертний центр МОЗ України перевіряє і розглядає всі можливості трагедії: невідповідність якості препаратів, фальсифікація, порушення норм зберігання і транспортування лікарських засобів.
Держлікслужба заборонила Дипрофол, який міг стати причиною смерті пацієнтки, а також на інші лікарські засоби, які застосовувалися під час операцій. Це Дітілін, атракуріум, Фентаніл, Сибазон, Атропін.

Лабораторія повинна провести аналіз архівних зразків виробника лікарських засобів Дипрофол і зразків, вилучених у лікарні Кам’янського.
Зараз Держлікслужба вилучила зразки цих лікарських засобів з аптек та аптечних пунктів, де пацієнти могли їх придбати, і простежила ланцюг їх поставки.


Повернутися назад