Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні

Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні
Щорічно в Україні виявляють 160-170 тис. хворих на рак. Половина з них помирає протягом першого року після встановлення діагнозу.

“ВООЗ вважає, що до 2030-го кількість хворих на планеті Земля збільшиться приблизно на 70%. Рак, безумовно, молодшає. Але сказати, що ми суттєво відрізняємося за структурою захворюваності від інших країн, не можна. 

Онкологія посідає в Україні друге місце за рівнем смертності, поступаючись тільки кардіологічним захворюванням”, – пояснила завідувачка відділенням малоінвазивної хірургії у Київському онкологічному центрі Катерина Харченко, пише obozrevatel.com. У той же час в економічно розвинених країнах, таких як Швеція, Фінляндія або Данія, зростання захворюваності навіть вище, ніж в Україні, додала лікар. 

Однак рівень смертності у цих державах значно нижчий. “Найголовніша проблема настільки високої смертності від онкологічних захворювань в Україні – пізнє виявлення хвороби. 

Приблизно 35-45% пацієнтів приходять до онкологів, маючи уже 3-4 стадію хвороби. Відповідно і лікування набагато дорожче, складніше і виживання нижче, і тривалість життя у результаті менша”, – підвела підсумок вона
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які