Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Нова мінімалка 2019: в Україні злетять ціни буквально на все

В Україні з 1 січня 2019 року підвищили мінімальну зарплату. Як і передбачалося, тепер сума мінімальної заробітної плати складатиме 4200 грн. Саме новина про зростання мінімалки породила дуже велику кількість "експертних" прогнозів. І вони, на жаль, не втішні.

Багато з економічних фахівців вважають, що разом з невеликим підвищенням мінімалки прийдуть безробіття і серйозно зростуть ціни. Про це пише портал "Політека".
ціни на продукти
ціни на продукти
Отже, з 1 січня в Україні мінімальна заробітна плата зросла на 12% і склала 4179 грн. При цьому Національний банк України заявив, що фінансовим підсумком 2018 року є 10% інфляція.
Відомий експерт, економіст Андрій Новак вважає, що чергове підвищення мінімальної заробітної плати не можна назвати таким.

Зарплата
Зарплата
"Підвищення мінімальної ЗП — це всього лише часткова індексація на інфляцію", — запевняє Новак.
Однак для держбюджету підвищення мінімалки можна розглядати як позитивний фактор за рахунок податків. 22% в казну держави, які зараз платить роботодавець в фонд праці, і 19,5% — податки, які платить сам найманий працівник, залишаються тими ж, але сума в гривнях виходить зовсім інша і може скласти близько 6,7 млрд грн.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які