Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Росії за наркоторгівлю засудили сімох українців


Українці були учасниками угруповання, яке поширювало синтетичні наркотики. Їх затримали в 2016 році.Суд російського Іжевська засудив сімох громадян України до тюремних термінів за торгівлю наркотиками. Про це повідомляє прес-служба прокуратури республіки Удмуртія.
Зазначається, що в справі про "поширення наркотичних засобів синтетичного походження на території республіки шляхом тайникових закладок" всього було затримано 10 осіб. Троє учасників угруповання є жителями республіки.
За даними прокуратури, угрупування діяло протягом 2016 року. Про місце закладок учасники інформували своїх "покупців" через систему "QIWI Гаманець".
Наркоторговців затримали в серпні 2016 року. Всі учасники угруповання визнали свою провину повністю.
За результатами слідства суд засудив дев'ятьох членів групи до ув'язнення на термін від 4 до 6,5 років в колонії суворого режиму. Ще одному учаснику присудили умовний термін.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які