Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Багатодітна матір викинула в озеро новонароджену дитину

Багатодітна матір викинула в озеро новонароджену дитину
На Вінничині суд виніс покарання жінці, яка втопила власну дитину.

Про свою вагітність мати чотирьох дітей нікому не казала і на обліку в лікаря-гінеколога не стояла, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

18 липня 2018 року в післяобідню пору в жінки почалися перейми. Взяла завчасно підготовлені чистий шматок тканини, одноразовий підгузник для дорослих і пішла в напрямку річки Русава, що тече неподалік. На березі самостійно народила здорового хлопчика вагою три з половиною кілограми та довжиною тіла 56 сантиметрів. Навіть не відрізала пуповини. Зачепила її з плацентою за дерево над річкою, а дитину кинула у воду так. З метою приховання слідів злочину, підгузник і тканину спалила вдома.

Ввечері односелець побачив, що з води виглядає дитяча ніжка. Про жахливу знахідку відразу повідомив у поліцію. У судовому засіданні мати-вбивця виправдовувалася, мовляв, того дня посварилася із співмешканцем і пішла до річки заспокоїтися. А коли поверталася додому, в неї почалися перейми. Немовля народилося дуже швидко, і їй здалося, що воно не дихає. Тому поклала дитину у воду. Крім того, вказала, що про її вагітність нікому не було відомо, оскільки дитина була не від співмешканця. Нагуляла в той час, як чоловік був на службі в АТО.

Утім, експерти встановили, що смерть новонародженої дитини настала від утомлення. Суд дійшов до висновку: доводи обвинуваченої про те, що вона не мала умислу на позбавлення життя новонародженої дитини одразу ж після її народження є безпідставними і спростовуються дослідженими доказами.

Вироком Ямпільського районного суду горе-матір визнано винною у скоєні злочину, передбаченого статтею 117 Кримінального кодексу і позбавлено волі на один рік
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які