Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Угорщина перестала видавати угорські паспорти на території України

Угорщина перестала видавати угорські паспорти на території України
Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за підсумками зустрічі зі своїм колегою Петером Сійярто в Мілані.

– Угорці кажуть, що не видають зараз паспортів. І вони не будуть цього робити. Це вже добре, бо я пам’ятаю заяви Сійярто, коли він казав, що видача паспортів на нашій території не суперечить українським законам. Зараз це за визначенням закінчилось, – повідомив Павло Клімкін. – Я, на жаль не можу гарантувати, що вони не спробують продовжити видачу паспортів угорцям Закарпаття у себе, в Угорщині – на угорській території ми їх дії не можемо контролювати. Але для нас питання абсолютного принципу – що у своїх консульствах на нашій території вони за визначенням не можуть цього робити.

У цьому ключі слід зауважити, що отримання громадянства Угорщини та отримання угорського паспорту – це не тотожні речі, адже паспорт є суто документом, який засвідчує наявність громадянства. Офіційно надає і позбавляє угорського громадянства президент цієї країни.

Також слід зауважити, що отриманню власне паспорту, а також громадянству передує ціла процедура перевірки документів, які подаються в тому числі через дипломатичні представництва Угорщини – консульства та посольства.

Ще одне уточнення: до 2015-го року процедура отримання угорського громадянства за спрощеною процедурою була вкрай ліберальна і була замкнена на рівні сільських рад та угорських сервісних центрів, де власне українців подавали документи на угорське громадянство, складали присягу та отримували угорське громадянство. Згодом ці функції були зосереджені саме на рівні дипломатичних представництв закордоном.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які