Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Мешканців двох сіл на Тернопільщині тероризує скажений вовк (ВІДЕО)

fotoдвох селах на Тернопільщині через напад скаженого вовка впроваджено карантин. Протягом двох місяців там будуть проводити щеплення котів і собак.
Про це пише видання 0352.ua.
 
1 грудня вовк напав на 46-річного Богдана Козира із села Старі Петликівці (Бучацький район). Коли чоловік побачив дику тварину в себе на подвір’ї, то було уже пізно втікати.
Про ті страшні події чоловік розповідає наступне:
“Ми зійшлися поглядом із ним. На якусь мить… То не годен все запам’ятати. Воно мені здавалося і швидко. І дуже запам’яталося, як він дивився на мене. А потім починає бігти…”

Чоловік відбивався від вовка порожнім відром. Але того виявилося недостатньо, щоб впоратися із твариною, не одержавши ран самому.
Потерпілому довелося звернутися за допомогою до медиків, які обробили йому рану і провели усі необхідні меличні маніпуляції.
Про напад вовка на Бучаччині розповідає також житель села Білявинців 67-річний Зеновій Лотоцький. На якого вовк напав 30 листопада.
“Бачу, щось таке, наче собака біжить. А тут чую – удар в груди. Він мене повалив, і ми почали відразу боротися. Ми з вовком скотилися в рів… Він почав кусати мені пальці. Вони почали тріщати. І я подумав, що треба рятувати пальці. І взяв запхав руку йому в пащу. Вовку це не сподобалося. Він зірвався і побіг в напрямку лісу”.- Розповів потерпілий.
 
За словами голови Бучацького районного товариства мисливців, десять мисливців почнуть відстрілювати лисиць і вовків.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які