Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Укрзалізниця запускає новий маршрут до Європи, на це чекали всі

"Укрзалізниця" з 8 грудня запускає нові безпересадочні вагони Київ - Вроцлав у складі поїздів №749 / 51-52 / 750, передає Хвиля. 
Вагон буде курсувати щоденно: з Києва буде відправлятися о 14:07 і прибувати до Вроцлава на наступний день в 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 та прибуватиме до Києва на наступний день у 17:14. Нові безпересадочні вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків та люблинець ковельського.

В "Укрзалізниці" пояснили, що вони розвивають міжнародне сполучення через попит на залізничні перевезення в країни ЄС.

"За 11 місяців цього року "Укрзалізниця" перевезла 389,1 тисячі пасажирів в країни ЄС - це майже в два рази перевищує відповідні показники минулого року", - зазначив в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Найпопулярнішим напрямком залишається Київ - Перемишль. За 11 місяців цього року "Укрзалізниця" перевезла майже 300 тисяч пасажирів на Перемишль, а в минулому році - 150 тисяч.


Раніше ми повідомляли, що в ніч з 4 на 5 грудня Укрзалізниця пообіцяла знову відкрити можливість покупки квитків онлайн, яка була заморожена після введення військового стану і запуску експреса до Борисполя. Через ажіотаж на київських  вокзалах твориться справжнє пекло: кілометрові черги, плутанина з касами, вимкнені табло.
Звичайно продаж відкривається за 45 діб до відправлення, але в кінці листопада з'ясувалося, що квитків на дати пізніше 20 грудня немає. Тобто як раз на дати зимових свят і канікул, коли українці традиційно їдуть відпочивати або повертаються додому.
"Укрзалізниця дала продаж квитків. На вокзалах виникли кілометрові черги, касири обслуговують по 30-40 хвилин", - розповіла кореспондент.

Повідомляється, що касирки через плутанину самі не знають, за скільки і коли продавати квитки. Незважаючи на довгі черги, касири можуть піти з місця і повернутися через істотну кількість часу. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які