Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

До уваги водіїв: На кордоні перевірятимуть автостраховку "зелена карта"


Прикордонники під час оформлення громадян, що перетинають кордон України автомобілями української реєстрації, на місці перевірятимуть страхові сертифікати "зелена карта".

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України (ДПСУ).
Як зазначається, протягом січня наступного року планується забезпечити автоматизовану перевірку сертифікатів у всіх пунктах пропуску.
Якщо в базі даних страхового бюро прикордонники виявлять відсутність інформації про укладення відповідного договору, то автомобіль не пропускатимуть через кордон. Адже транспортним засобам без зазначеного полісу в’їзд до країн міжнародної системи страхування "зелена карта" заборонено чинним законодавством.
Крім того, невідповідність номера авто в базі Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) і зазначеного в сертифікаті, також дає підстави вважати поліс "зелена карта" підробленим.
Прикордонники нагадали, що за підроблені страхові поліси можна отримати штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів або обмеження волі на строк до 2 років.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які