Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Якість ліків в українських аптеках ніхто не контролює - експерт

Через те, що Держлікслужба контролює якість лише імпортних ліків при їх ввезенні в країну, в українських аптеках повно фальсифікату. 
Таке заявив в ефірі програми «Київ Live» телеканалу «Київ» президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк.
 
За його словами, Держлікслужба перестала контролювати обіг лікарських засобів в аптеках уже давно. І відбувається лише контроль якості ліків на вході в країну. «І якщо до 2013 року фальсифікат серед ліків складав близько 2%, то який він зараз – важко спрогнозувати. Мабуть, 20-30%», - припустив Сердюк.
 
«Останні 4 роки Держлікслужба по факту не працює, тому що перевірки лікарських засобів заборонені», - зазначив експерт.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які