Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Скільки коштує навчання у столичних університетах

Скільки коштує навчання у столичних університетахНайдорожче навчатися у столичних університетах. Найпопулярніша спеціальність серед цьогорічних абітурієнтів – право. Рік навчання у київських вузах у середньому коштує 30 тис. грн.

Найдорожче – у КНУ ім. Шевченка – 52,5 тис. грн. Стільки ж коштують міжнародні відносини. Журналістика і філологія – 45,3 тис., менеджмент і комп’ютерні – 33 тис. Навчання на природничих спеціальностях – 29,8 тис. грн

Трохи дешевші ці спеціальності у Києво-Могилянській академії. За право і міжнародні відносини просять 46 тис. грн. Іноземна філологія коштує 37 тис. грн, українська мова і література – 28 тис. Менеджмент обійдеться 32 тис. грн. Природничі науки – від 19,5 тис. до 22 тис. грн.

Вартість навчання у КПІ ім. Сікорського на інженерних факультетах стартує від 17,2 тис. грн. Комп’ютерна інженерія – 27,9 тис., кібербезпека – 21,3 тис., авіаційна та ракетно-космічна техніка – 19,6 тис. Найдешевше навчання обійдеться на фізико-математичному факультеті – 13,7 тис. грн.

Отримати освіту вчителя у* НПУ ім. Драгоманова* у середньому коштує 17 тис. грн. Ціна навчання на фізико-математичному, природничо-географічному факультеті та факультеті інформатики – 12,9 тис.-15,3 тис. грн. Українська філологія – 16,8 тис. грн, іноземна – від 21,9 тис. до 26,1 тис. грн. Фізкультура і психологія – 18 тис. грн.

У КУ ім. Грінченка дошкільна і початкова освіта коштує 15,3 тис. грн. Українська філологія – 15,9 тис. грн. Іноземні мови – 21,6 тис.

У Лінгвістичному університеті переклад із романо-германських і східних мов коштує 32,4 тис. грн, зі слов’янських – 26,6 тис. Середня освіта філолога обійдеться у 26,6 тис. грн.

Диплом спеціаліста з харчових технологій у Національному університеті харчових технологій коштуватиме 17,3 тис. грн. Готельно-ресторанна справа і туризм обійдуться у 19,9 тис. грн. Підприємництво і торгівля – 18,3 тис. грн. Біотехнології – 18 тис. грн.

У Національній академії внутрішніх справ навчання за спеціальностями “право” коштує 22 тис. грн, “правоохоронна діяльність” – 17 тис. грн.

Фармація, медична психологія та педіатрія в Національному медичному університеті ім. Богомольця коштує 25,9 тис. грн. Диплом стоматолога обійдеться у 35 тис.

Стати актором театру і кіно або диктором в університеті ім. Карпенка-Карого коштує 35,4 тис. грн. Режисер театру і кіно – 35 тис. грн, балету – 18,3 тис., цирку – 17,3 тис.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які