Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українська залізниця модернізує роботу за рахунок підписаного контракту зі США

УЗ уклала контракт з американською компанією ще в 2018 році. Його мета - оновлення і модернізація рухомого складу українських залізниць.

За повідмленням Корреспондент.net, укрзалізниця підписала меморандум з американською компанією Wabtec (GE Transportation) про придбання 40 локомотивів TE33AC і їхнього сервісного обслуговування, про що стало відомо в понеділок, 30 грудня, на сайті компанії. Укрзалізниця розраховує отримати перші локомотиви нової партії у 2020 році. 

"Новий рухомий склад значно поліпшить роботу на теплотязі і покращить загалом операційну діяльність компанії. Перша партія локомотивів, їх було 30, вже успішно працює і демонструє свою ефективність. Вони виконують близько 20% усієї вантажної роботи. За нашими підрахунками, у 2019 році тільки завдяки локомотивам GE ми заощадили на паливі близько 100 млн грн", - заявив глава правління Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook.

 Однак зараз головним для співпраці з американською компанією є питання фінансування. Екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян говорив, що на 40 локомотивів потрібно 150 млн доларів. Глава УЗ відзначає. що в General Electric запропонували привабливі умови, зараз вони проходять фінальне узгодження. Сервісне обслуговування стосуватиметься локомотивів як першої, так і другої партії. 

"Після поставки всіх 30 локомотивів TE33AC першого замовлення в березні 2019 року ми вели переговори про форму і вартість сервісного обслуговування цих локомотивів ... Зараз ми вийшли на фінальну стадію, коли ми розуміємо, який сервіс хочемо отримати, і є розуміння комерційних умов цього сервісу", - сказав Кравцов. 

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

This is my first time i visit here. I found so many entertaining stuff in your blog, especially its discussion. From the tons of comments on your articles, I guess I am not the only one having all the leisure here! Keep up the good work. I have been meaning to write something like this on my website and you have given how to fix Xbox One’s problems

6 квітня 2020 15:05
Thank you for posting such a great article! I found your website perfect essay writing service of needs. It contains wonderful and helpful posts. Keep up the good work !. Thank you for this wonderful Article!And also found Why series x is better then PS5
21 червня 2020 22:52
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які