Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

"Гроші ходять за пацієнтом": уряд планує витратити 72 мільярди гривень на медреформу

За словами глави уряду Олексія Гончарука, реформа також вирішить питання заборгованостей з оплати праці медпрацівників.
Кабінет міністрів прийняв програму медичних гарантій для населення, яка почне працювати з 1 квітня 2020 року, про що стало відомо на сайті Урядового порталу в понеділок, 30 грудня.
Зазначається, що програма буде діяти для всіх видів допомоги: первинної, спеціалізованої, високоспеціалізованої, екстреної, паліативної, медичної реабілітації та реімбурсації ліків.
Держава фінансуватиме такі послуги через Національну службу здоров'я України, на що в Державному бюджеті закладені 72 млрд грн.
Ще новацією є запровадження моделі "гроші ходять за пацієнтом" і для спеціалізованої медичної допомоги.
"Це означає, що держава буде фінансувати медпослуги, а не установи", - цитує прес-служба прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Зазначається, що при таких змінах питань щодо заборгованості із зарплати лікарям більше не виникатиме.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які