Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

МОЗ заборонило використання препаратів із побічним ефектом при анестезії

Держлікслужба заборонила низку препаратів для анестезії, які могли призвести до трагедії в лікарні Кам’янського.
МОЗ заборонило препарати, які могли стати причиною важких побічних реакцій і смерті в лікарні Кам'янського Дніпропетровської області, йдеться на сайті відомства.
Як відомо, з 17 по 19 грудня у Кам'янській лікарні провели сім операцій із застосуванням наркозу, в результаті яких померла жінка, а інші шість пацієнтів потрапили в реанімацію.
Тепер Державний експертний центр МОЗ України перевіряє і розглядає всі можливості трагедії: невідповідність якості препаратів, фальсифікація, порушення норм зберігання і транспортування лікарських засобів.
Держлікслужба заборонила Дипрофол, який міг стати причиною смерті пацієнтки, а також на інші лікарські засоби, які застосовувалися під час операцій. Це Дітілін, атракуріум, Фентаніл, Сибазон, Атропін.

Лабораторія повинна провести аналіз архівних зразків виробника лікарських засобів Дипрофол і зразків, вилучених у лікарні Кам’янського.
Зараз Держлікслужба вилучила зразки цих лікарських засобів з аптек та аптечних пунктів, де пацієнти могли їх придбати, і простежила ланцюг їх поставки.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які