Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україну привезли ліки від смертельних інфекцій

Цього тижня до України прибуло 363 400 доз вакцини проти кору, краснухи та паротиту.
Вакцина прибула на замовлення Міністерства охорони здоров’я. Їх закупили за кошт державного бюджету Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), повідомила прес-служба Кабінету міністру.
«Ця партія вакцин дозволить продовжити планові щеплення діткам на 12 місяці життя та шестирічок. Також вакцини будуть використовуватись для реагування на спалах кору, який триває в Україні з 2017 року», — каже міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.
Привезені до України вакцини «Пріорикс» бельгійського виробництва GlaxoSmithKline. Вона прекваліфікована ВООЗ. Сироватку для щеплень відправлять у регіони.
Зазначається, що упродовж 2019 року завдяки ЮНІСЕФ до України було доставлено 1,7 млн вакцин проти кору, краснухи та паротиту.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які