Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Уряд ліквідував «зарплатне рабство»

Кабінет міністрів зняв обмеження щодо переліку банків, через які працівники бюджетних установ можуть отримувати виплати.
Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу після засідання уряду.
«Ми це називаємо ліквідацією зарплатного рабства. Це жарт, звичайно. До сьогодні у нас існував чіткий перелік банків, у яких працівники бюджетних установ могли відкривати свої рахунки. Зараз, якщо людина працює у бюджетній установі і має банківський рахунок, вона зможе повідомити про це роботодавця і отримувати гроші на свою картку. Її ніхто не буде заганяти в якийсь окремий банк», — сказав Гончарук.
Він зазначив, що це призведе до економії.
«Так само ми дозволили самостійно обирати форму, у якій українці зможуть отримувати пільги в наступному році. Тепер якщо ви маєте отримувати якусь пільгу чи соціальну виплату, пенсію, ви зможете самостійно визначати, у якій формі [готівковій чи безготівковій] хочете отримати кошти від держави», — додав прем’єр.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які