Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дугласії: унікальні насадження на Перечинщині (відео)


Дугласії – рід хвойних дерев родини соснових, який походить з Канади. Ці вічнозелені чудово посуваються і на Закарпатті. Унікальні насадження є на Перечинщині, у селі Тур’я-Ремета до них веде новий туристичний маршрут.
  • Площа насадження – 1,8 га,
  • Близько 350 дерев;
  • Середня висота – 60 метрів;
  • Вік дугласій – понад 110 років;
  • Середній діаметр дерева – 62 см;
Довідково:
Псевдотсу́га чи Псевдоцуга чи Дугласія  (Pseudotsuga) — рід хвойних дерев родини соснових.
Існують 5-6 видів, три в західній Північній Америці та Мексиці і два-три у Східній Азії. Також відома як «ялиця Дугласа», але ця назва може посилатися і тільки на псевдотсугу прибережну (P. menziesii). У 19-му столітті ботаніки не могли класифікувати це дерево через його схожість з деякими іншими хвойними деревами, краще відомими у той час: вони іноді класифікувалися в до родів Сосна (Pinus), Ялина (Picea), Ялиця (Abies), Тсуга (Tsuga), і навіть Секвоя (Секвоя). Через відмітні шишки, псевдосуги були остаточно розміщені в новому роді Pseudotsuga (тобто «фальшива тсуга») французьким ботаніком Кар’єром у 1867 році.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які