Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Європейська освіта у найкращих університетах Словаччини!

Які ж переваги Словацьких університетів?
- ЗНО не потрібно
- безкоштовна освіта
- комфортні гуртожитки поруч з ВНЗ
- сучасні методи навчання
- можливість офіційного підробітку до 80 год в місяць
- при вступі деякі факультети не вимагають іспитів
- можливість отримувати стипендію від 300 до 1000 євро
- лояльність до українських студентів
- перспектива кар'єрного росту в кращих світових компаніях
- вагома частина практичного навчання
- цінні кейси та поради від іменних викладачів
- проходження стажування/практики у всій Європі
 
Компанія  West Study бере на себе усюорганізацію процесу вступу "ВІД і ДО": підготовка та робота з документами, мовні курси, вступна кампанія, адаптація, гуртожиток та заселення, отримання необхідних документів для легального проживання в країні, консультація й підтримка під час навчання.
 
Ми відчули на собі всі етапи навчання в Словаччині і знаємо із середини  тонкощі й підводні камені. Вже понад шість років компанія West Study допомагає українським абітурієнтам успішно здобувати європейську освіту.
 
З компанією West Study у вас не буде неприємних сюрпризів, додаткових витрат і прихованих платежів, адже у нас багаторічний досвід роботи, задоволені клієнти та прозора політика.
Якщо у вас залишились запитання телефонуйте  0676737077
або переходьте на сайт weststudy.com.u

 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які