Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Перечині Святий Миколай роздав дітлахам перші подарунки

У райцентрі Турянщини сьогодні ввечері, 5 грудня, Святий Миколай роздав дітлахам перші подарунки. Всі присутні хлопчики й дівчатка, а це вихованці місцевих дитсадків, отримали шоколадні фігурки. Малеча наввипередки розповідала Святому вірші, а потім усі заспівали відому пісню «Ой хто-хто Миколая любить…»

Ірина Судакова розповіла про життя Миколая та його добрі діла на землі, зауваживши, що Святий добрий, щедрий, щороку приходить до діток з подарунками, але, щоб їх отримати, треба бути чемними, слухняними.
Дійство відбулося біля скульптури Миколая по вулиці Садовій. Встановлена два роки тому. Місце локації обрано невипадково – неподалік знаходиться римо-католицький костел Святого Августина, зведений 1906 року. У громаді проживає чимало римо-католиків, до яких Мікулаш приходить з подарунками вночі п’ятого грудня.
Святий Миколай сказав діткам і надалі бути чесними, почистити чобітки і поставити біля дверей або на підвіконник – вночі він завітає до їхніх домівок із щедрими подарунками.
Запалили і першу ялинку – символ новорічно-різдвяних свят.
Таким чином місто розпочало цикл зимових свят, які триватимуть до 21 січня.
Тетяна Грицищук, фото автора

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які