Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Міжгір'ї та Перечині горіли житлові будинки

Пожежі стались майже одночасно.01.12.2018 о 08:15 - пожежа в житловому будинку за адресою: смт. Міжгіря, вул. Народна. Вогнем пошкоджено стіну на площі 2 м2. Причина пожежі та збитки встановлюються.
01.12.2018 о 09:27 - пожежа в житловому будинку за адресою: м. Перечин, вул. І. Франка. Вогнем пошкоджено кондиціонер. Причина пожежі та збитки встановлюються, повідомили в УДСНС в Закарпатті.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які