Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Всеукраїнського змагання з танцювального спорту «Кубок Перечина 2018» стартувало (ВІДЕО)

Всеукраїнського змагання з танцювального спорту «Кубок Перечина 2018» стартувало (ВІДЕО)


У Перечині – надзвичайно талановиті діти. Днями вони це вкотре продемонстрували на всеукраїнських танцювальних змаганнях.

На паркеті – кілька десятків пар. Танцюристи різних вікових категорій та професійних навиків. Приїхали позмагатися за першість у всеукраїнських змаганнях. Усі очікують перемогу, а також прагнуть показати свою майстерність. Зокрема, в улюблених танцях: ча-ча-ча та вальс.

Хлопці у смокінгах, сорочках. Дівчата одягнені в оригінальні сукні, у них цікаві зачіски та яскравий макіяж. Це важливо, розповідає танцюристка з Ужгорода Христина, а основне у парі – відчувати один одного.

А Юлія нині танцює соло. Її партнер захворів. Учасниця з Перечина впевнена: представить рідне місто – гідно.

Офіційне відкриття Всеукраїнського змагання з танцювального спорту «Кубок Перечина 2018» стартувало. Згодом пари злились у ніжному танці. Танцювали вальс, танго, чачу, тобто – європейську та латиноамериканську програму. Оцінювали осанку, майстерність, музикальність, плавність юних танцюристів суворі журі, відомі хореографи.

Цьогоріч Всеукраїнський кубок танцю в Перечині проходить вже вдев’яте.

 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які