Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Лісівники Перечинського лісгоспу розширюють площу лісових розсадників

Лісівники Перечинського лісгоспу розширюють площу лісових розсадників

З метою забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі для штучного заліснення ділянок лісу, пройдених суцільними способами рубок, існують постійні та тимчасові лісові розсадники.

Основною метою закладки розсадника є вирощування стійкого садивного матеріалу для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання.

В Державному підприємстві «Перечинське лісове господарство» активно стартувала осіння лісокультурна кампанія. Майже по всіх підпорядкованих лісництвах вже закладають лісові розсадники для вирощування високоякісного посадкового матеріалу, який в майбутньому забезпечить успішне заліснення суцільних зрубів.

Наразі вже закладено лісові розсадники, площею 0,12 га. В дані розсадники висіяне насіння дуба звичайного та скельного, клена-явора та ясена звичайного.

Першими повністю виконали і навіть перевиконали плани по закладанню розсадників Порошківське лісництво. Вони висіяли насіння клена-явора, ясена звичайного та дуба звичайного у постійний лісовий розсадник в урочищі Свалявка. Площа осінніх посівів в даному лісництві складає 0,04 га.

Роботи по закладанню лісових розсадників будуть продовжені в усіх лісництвах ДП «Перечинський лісгосп» до повного виконання всіх планів.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які