Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Президент Зеленський звільнив двох голів РДА на Закарпатті

Президент Володимир Зеленський звільнив голів Великоберезнянської районної державної адміністрації та Перечинської районної державної адміністрації на Закарпатті.
Відповідні розпорядження опубліковані на сайті глави держави.Так, розпорядженням №523/2019-рп звільнено В.Кірика з посади голови Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області.
Іншим розпорядженням №524/2019-рп Президент звільнив М.Ладомиряк з посади голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Новими очільниками цих районів стали:
Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області — ШНІЦЕР Ігор Романович (РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №535/2019-рп).
Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області — ДЕНИСЕНКО Ігор Миколайович (РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №537/2019-рп).


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які