Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Кар'єра Винника під загрозою: артисту висунули серйозні обвинувачення
Відомого українського виконавця Олега Винника звинуватили в плагіаті.З такими звинуваченнями виступив Едель Лінн, чоловік співачки, поетеси і композитора Лари Мелтеми (Lara Meltemi), пише Politeka.
За словами Едель Лінна, Винник краде шматками твори інших авторів і з'єднує їх воєдино. Саме тому, на його думку, в піснях Олега Винника відсутній будь-який сенс.
"Відсутність логіки, і будь-якого сенсу в його "піснЯх" я зараз поясню. Це аж ніяк не так смішно і наївно, як може здатися тим, хто не знає, що Винник — справжній злодій. А так як краде обережно, боїться все ж цілком у інших авторів "запозичувати", то і виходить абракадабра", – пише в мережі Едель Лінн.Він стверджує, що Олег Винник – нездара і жалюгідний злодій. На доказ цього Едель Лінн розповів, як Винник "вкрав" у його дружини пісню.
У 2002 році Лара Мелтеми познайомилася в українському посольстві, де вона кілька разів виступала зі своїми піснями, з Вінником, який виконував там же кілька українських народних пісень.
У Лари Мелтеми, за словами її чоловіка, на той момент було майже 40 записаних пісень, у тому числі в січні 2001 року вона записала в Києві, аранжувальника Жана Болотова, свою пісню "Візьми мене в полон" і відразу ж виступила з нею на фестивалі в Києві в палаці "Україна", в Берліні у телевізійній програмі і в посольстві України. 
Після знайомства з Ларою Мелтеми Винник взяв три її диски, нібито "послухати". Він розпитував, куди їздить Лара виступати, де записується.
"Вона, як доброзичливий і відкритий осіб, поділилася з ним, як музикант з музикантом. Адже ми не припускали, що в нього на думці. Коли він повертав диски, то дуже хвалив пісні і попросив написати йому одну або кілька. Лара відповіла йому, що на замовлення не пише", – розповів чоловік співачки.У 2008 році Лара пішла зі сцени на три роки через операцію. Але пісні вона продовжувала писати. У 2011 вона знову вийшла на сцену в Берліні. А в кінці 2012 року їх знайомий адвокат натрапив в інтернеті на пісню з назвою «Візьми мене в полон», але вже авторства Винника.
"Це наскільки ідіотом треба бути, щоб у наш час, коли є інтернет, зважитися на крадіжку, в розрахунку, що ніхто нічого не дізнається?", – обурюється Едель Лінн.Коли з цією претензією Едель і Лара Коли звернулися на сайт Винника, їм відповів А. Горбенко, звинуватив у наклепі і пригрозив судом.
Сам Винник в онлайн-інтерв'ю заявив, що нічого не збирається змінювати і ухилився від відповіді на запитання журналіста про крадіжку.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які