Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені за крок від створення таблетки, яка дозволить вам їсти, скільки захочеться

Професор Деміен Кітінг (Damien Keating) з Університету Флиндерса вважає, що його наукове відкриття наближає створення ліків, які дозволять насолоджуватися їжею без побоювання заробити калорий.
Зокрема, медики виростили мишей, в геномі яких був відсутній ген RCAN1. Незважаючи на дієту з високим вмістом жиру, гризуни утримували ту ж вагу, повідомляє Daily Mail.

Медики опублікували знімки гризунів, демонструючи різницю в різних моделях мишей.

Вчені стверджують, що в організмі людей також присутній цей ген. Тому їх інноваційний метод може допомогти людям, страждаючим від надлишкового ваги.
Результати цього дослідження можуть привести до створення таблеток, які будуть націлені на вплив RCAN1 і зниження ваги.
У рамках експерименту дослідники тримали мишей на різних дієтах, включно з високим вмістом жиру, який, як вважають, викликає збільшення ваги.
Дієта тривала від вісім тижнів до шести місяців. Але всякий раз результат був один і той же.


Слід зазначити, що існує два типи жирів в організмі людини — бурий жир спалює енергію, а білий — накопичує.
За словами дослідників, ожиріння підвищує ризик розвитку щонайменше десятка видів раку, а також може призвести до діабету 2-го типу і серцевих захворювань.
Скорочення кількості калорій і фізичні вправи можуть сприяти зниженню ваги, але фармацевтичні компанії до цих пір шукає таблетку, яка полегшить ці методики.

Нещодавно дослідники випробували препарати, що знижують апетит.
Але таблетка, яка блокує дію RCAN1, дозволить людям спалювати більше калорій, поки вони відпочивають.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які