Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Астрологи назвали 10 найщасливіших імен для дитини у 2019 роціини у 2019 році

В 2019 році твою сім'ю чекає поповнення? Тоді тобі важливо дізнатися, які імена можуть подарувати дитині справжню удачу і щастя у майбутньму житті. Передає Clutch.

Імена для дівчаток
1. Анна
Анна - це справжнє втілення жіночності і легкості. Вона, до того ж, дуже розумна і володіє неймовірною пам'яттю. Назвіть так дівчинку якщо ви обов'язково хочете побачити онуків, адже Анни природжені матері.
2. Аріна
Аріна - це рішуча й владолюбна дівчина, яка всього добивається сама. Вона зможе досягти чималих висот у кар'єрі і зможе стати ідеальною дружиною для улюбленого чоловіка.


3. Мілана
З яскравою і спонтанною Міланою не засумуєш. Вона сильна характером, але при цьому дуже жіночна і граціозна. Мілана всього досягає завдяки амбіціям і широкого кола знайомств.
4. Кіра

Кіра сильна і цілеспрямована, прямолінійна і безкомпромісна. Розсудлива і розумна. Володіє лідерськими якостями, тому часто займає посаду керівника. 

5. Софія
Софія - це активна і допитлива дівчинка, яка відмінно вміє підлаштовуватися під ситуацію. Вона живе, не звертаючи увагу на думку інших. У родині щаслива, чоловік і діти для неї завжди на першому місці.

Імена для хлопчиків
1. Андрій
Це хлопець з неймовірною уявою і дуже глибоким внутрішнім світом. Постійно генерує ідеї, вражає оточуючих, з легкістю вирішує логічні задачки. Підступний, вміє маніпулювати людьми, тому часто домагається успіху.

2. Всеволод

Всеволод розумний і сильний чоловік. Володіє незвичайною харизмою, через що до нього прихильні всі навколишні люди.
3. Гліб
Гліб працьовитий і завжди намагається досягти своєї мети. Він здатний вигадувати рішення на льоту. Він небагатослівний і справляє враження інтелігентної людини.
дитина
дитина

4. Данило
Даня — розумний, добрий і працьовитий хлопчик. У нього маса позитивних рис, до того ж він обаладет потужним зарядом енергії.
5. Кирило
Кирило - це допитливий хлопчик, який постійно намагається знайти відповіді на свої запитання. Ця риса допомагає йому долати життєві труднощі.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які