Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Лікувати дітей стане складніше, заборонили важливий препарат

Держслужба з ліків тимчасово заборонила дитячі препарати Еспікол Бебі і Кальцікер

Україні тимчасово заборонили два популярних дитячих препарати “Еспікол Бебі” і “Кальцикер”.

У препаратів були анульовані висновки про підтвердження відповідності умов виробництва вимогам.
Дані ліки прописують навіть однорічним малюкам.
Еспікол Бебі” лікує функціональні розлади шлунково-кишкового тракту, а”Кальцикер” регулює обмін кальцію та фосфору в організмі.
Виробник – індійська компанія “Індоко Ремедис Лімітед”.
Через тимчасову заборону Держлікслужба зобов’язала всі суб’єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного препарату, вилучити його з обігу і помістити під карантин.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які