Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

22 травня православна церква відзначає свято Миколая Чудотворця: що не можна робити, прикмети

22 травня православна церква відзначає свято Миколая Чудотворця: що не можна робити, прикмети
Святий Миколай дуже шанований святий у християн всього світу. Люди здавна вірять, що він опікується і допомагає всім мандрівникам, тим, хто знаходиться далеко від будинку, морякам і мандрівникам, і, звичайно, дітям. У рік цілих два великих свята, присвячених святому Миколаю, взимку, 19 грудня - улюблене і дорослих, і дітей День Святого Миколая, і влітку - 22 травня. Весняне свято, присвячене святому, здавна має безліч назв: Микола Чудотворець, Микола річний, Микола весняний, Микола з теплом, Травний день, Микола милостивий, морський, інформує Ukr.Media.
Кожен на Миколу намагався одягнутися в новий святковий одяг, здавна українці дуже любили і з великою повагою ставилися до Миколи Угодника. Знали, що цей святий більше всіх наближений до Господа і може виконувати прохання людей.

На Миколая не можна відмовляти нікому, хто попросить вас про допомогу, інакше за відмову допомогти нужденним, 7 років сім'я терпітиме злидні і лиха.
У цей день вітається будь-яка праця: по дому, по господарству, в саду і городі.
Господині в цей день намагалися навести порядок в будинку, з самого ранку приймалися за генеральне прибирання, тому що святий не любить безладу.
До дня святого Миколая намагалися віддати всі борги, інакше вважалося, що не буде фінансової удачі весь рік.
Хороша прикмета, якщо на Миколая іде дощ. Ранкова роса на Миколая вважається цілющою, нею намагаються вмитися для краси і здоров'я, походити по траві босоніж.
З давніх-давен вважається, що святий Миколай протегує закоханим, тому молодята і ті, хто збирався грати весілля просили захисту і допомоги у святого.
Незаміжні дівчата ворожили на судженого цього свята і просили Угодника послати їм хорошого нареченого, доброго і вірного чоловіка, щасливе сімейне життя і діток.
У цей день була заборона брати в руки ножиці, і зараз існує прикмета не стригтися на Миколая.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які