Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Експерти пояснили, чим небезпечний салат олів’є

Новий рік вже на порозі, а це означає, що господині задумалися про те, що ж приготувати й подати на святковий стіл. Звичайно ж, не обійдеться без салату олів’є.
Про те, чим може бути небезпечною ця вже традиційна для українців страва, розповість УНІАН, ґрунтуючись на рекомендаціях лікарів. Так, одразу варто наголосити, що небезпека олів’є криється в тому, що його інгредієнти можуть швидко зіпсуватися. Щоб цього уникнути, радимо зберігати нарізані складові олів’є в окремих ємностях, а змішувати їх треба безпосередньо перед подачею на святковий стіл.
Пам’ятайте, що зберігати олів’є потрібно тільки в холодильнику. Крім того, не заправляйте його майонезом, робіть це тільки перед подачею на стіл.
Так, олів’є без майонезу може зберігатися 12-18 годин при температурі від +2 до +6°, заправлений майонезом – 9-12 годин при температурі від -2 до +2°.
Важливо! Салат олів’є, який стоїть на столі при кімнатній температурі, повинен бути з’їдений протягом 3 годин. Тому краще підкладати на стіл невеликі порції протягом вечора.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Чи правильно чинять матусі, які відводять застуджену дитину до дитячого садка? Хтось погодиться, вважаючи, що таким чином у малюка зміцнюється імунітет, а хтось упевнений: застуду краще пересидіти вдома, щоб уникнути ускладнень.   Як повідомляє портал Сlutch, відомий дитячий педіатр Євген Комаровський вирішив розставити всі крапки над "і". "Я багато разів про це писав, але ще раз хочу повторити, тому що це питання ключове: організм дитини при правильній допомозі з боку батьків справляється з ГРВІ самостійно, практично без ліків. Все, що потрібно, - це теплий одяг, прохолодне вологе повітря, рясне пиття. Список ліків в більшості випадків обмежений трьома позиціями: засіб для пероральної регідратації, сольові краплі в ніс і іноді - жарознижуючі засоби (парацетамол та ібупрофен).  Якщо при лікуванні ми не виходимо за рамки цього списку, то тоді відвідувати садок і можна, і потрібно. Якщо ж кожне ГРВІ - це привід призначити безліч ліків, якщо кожне ГРВІ закінчується ускладненнями, які